Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό
21/11/2017 • 19:55

Το ντέρμπι Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν, οι «μάχες» Άγιαξ, Αϊντχόφεν, Φέγενορντ και η Championship στη Nova!

Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, από την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου έως και τη Δευτέρα 27 Νοεμβρίου θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν το ντέρμπι Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν και τους αγώνες Σεντ Ετιέν – Στρασβούργο, Καέν – Μπορντό, Μαρσέιγ - Γκινγκάμπ για την 14η αγωνιστική του γαλλικού πρωταθλήματος της Ligue 1 (https://youtu.be/EyBgDGfdLjc).

Άλκμααρ
19/11/2017 • 19:52
Οι παίκτες της Αϊντχόφεν πανηγυρίζουν το γκολ που πέτυχαν στις καθυστερήσεις του αγώνα
19/11/2017 • 17:58

«Έκλεψε» τη νίκη η Αιντχόφεν (video)

Η Αιντχόφεν στάθηκε κάτι παραπάνω από τυχερή στο Μακ Παρκ και πήρε τη νίκη στο 93ο λεπτό από την Τσβόλε με «χρυσό» σκόρερ τον Ισιμάτ Μιρίν.

Νέα γκέλα για τη Φέγενορντ (video)

Οριστικό "αντίο" στις όποιες πιθανότητες να διεκδικήσει τον τίτλο στην Ολλανδία είπε η Φέγενορντ μετά το 1-1 στο Ρότερνταμ κόντρα στη Φένλο.

Αϊντχόφεν, πανηγυρική
05/11/2017 • 21:08
"Δήμιος" του Άγιαξ ο Λαμπιάντ
05/11/2017 • 17:51

Σοκ για Άγιαξ, θρίαμβος Ουτρέχτης! (video)

Η Ουτρέχτη έβαλε φρένο στο νικηφόρο σερί πέντε ματς του Άγιαξ επικρατώντας 2-1 στην Άμστερνταμ Αρίνα για την 11η αγωνιστική της Ερεντιβίζιε. Μεγάλος πρωταγωνιστής της βραδιάς ήταν ο Ζακαρία Λαμπιάντ πετυχαίνοντας δύο γκολ και μετρώντας ακόμα δύο δοκάρια.

Oι παίκτες της Ντεν Χάαγκ πανηγυρίζουν.
05/11/2017 • 16:22

Αναζητείται ...νίκη (video)

Ισόπαλο 2-2 τελείωσε το παιχνίδι ανάμεσα σε Άντο Ντεν Χαγκ και Φέγενορτ στο τοπικό ντέρμπι της 11ης αγωνιστικής της Eredivisie.

Άλκμααρ-Βίλεμ
04/11/2017 • 23:42

Παραμένει στα ψηλά η Άλκμααρ

Η Αλκμάαρ πήρε τη νίκη με 3-2 κόντρα στη Βίλεμ για την 11η αγωνιστική στην Ολλανδία και έπιασε τον Άγιαξ στην τρίτη θέση της βαθμολογίας, έχοντας βέβαια ματς περισσότερο.

O Κώστας Μήτρογλου
01/11/2017 • 23:45

Σεντ Ετιέν – Λιόν, οι «μάχες» Παρί, Μονακό, οι «μεγάλοι» Ολλανδίας, FA Cup και Championship στη Nova!

Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, από την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου έως και την Κυριακή 5 Νοεμβρίου θα δουν το ντέρμπι Σεντ Ετιέν – Λιόν και τους αγώνες Ρεν – Μπορντό, Ανζέ – Παρί Σεν Ζερμέν, Μονακό – Γκνιγκάμπ, Μαρσέιγ – Καέν για την 12η αγωνιστική του γαλλικού πρωταθλήματος της Ligue 1.